0
34 360-41-70
Zadzwoń! 8:00 - 16:00

Twój koszyk jest pusty.

Wyceny, hurt i zapytania
ofertowe sklep@solokolos.pl.
Porady, rabaty i zamówienia
tel. (34) 366-72-72
Termin płatności 14 dni dla
instytucji budżetowych.
Darmowa dostawa
od 250 zł.
Pracujemy
pn-pt: 8:00-16:00

Nie wiesz jaki produkt wybrać?

Zadzwoń lub napisz do nas,
a postaramy się dobrać odpowiedni produkt dla Ciebie.

Tel. (34) 366-72-72
Email: sklep@solokolos.pl

Hurtownia artykułów papierniczych i biurowych

Firma Solo-Kolos powstała w 1993 roku. Na początku swojej działalności zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą papieru oraz artykułów papierniczych na rynku lokalnym. Naszą ofertę stanowił obszerny asortyment papieru: papiery offsetowe, gazetowe, składanka komputerowa, a także szeroki wybór tektur i artykułów papierowych: teczek, skoroszytów, segregatorów archiwizacyjnych oraz pudeł kartonowych.

Rozwój firmy

Z biegiem lat ofertę firmy poszerzaliśmy o artykuły biurowe i piśmiennicze, a także szkolne. Dość szybko wkroczyliśmy na rynek ogólnopolski. Rozpoczęliśmy samodzielny import i eksport papieru. Wiek XXI witaliśmy jako dystrybutor sprzętu i urządzeń biurowych. Ciągły rozwój firmy oraz otwarcie linii produkcyjnej segregatorów archiwizacyjnych pod własną marką Meteor sprawił, iż konieczna była modernizacja i powiększenie powierzchni magazynowej. Dlatego w 2010 roku rozpoczęliśmy rozbudowę dotychczasowej siedziby firmy. Hurtownia zyskała dodatkową halę magazynową oraz sale produkcyjne. Do dyspozycji Klientów urządzono wygodny parking tuż przy magazynie.

Sklep Internetowy

W 2005 roku uruchomiliśmy swój pierwszy sklep internetowy. Z biegiem lat przekształcił się on w rozbudowaną platformę zakupową. Platforma ułatwiła składanie zamówień oraz znacznie przyspieszyła proces ich realizacji. W jej ofercie znajduje się obecnie 10 tysięcy artykułów. Asortyment można przeglądać na wiele sposobów. Ceny i stany magazynowe aktualizowane są kilka razy dziennie.

Nowe technologie

Regularnie wprowadzaliśmy w firmie nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz logistyczne. Nasz magazyn został zintegrowany z firmowym systemem klasy ERP oraz sklepem internetowym. Umożliwia to efektywne zarządzanie towarem i zamówieniami.

Tradycje rodzinne

Od początku swojego istnienia Solo-Kolos jest firmą w 100% rodzinną. Niebawem do zespołu dołączy kolejne, już trzecie pokolenie. Mimo upływu lat wciąż towarzyszy nam pasja założyciela firmy, która napędzała jego biznes przed laty, i która pozwala nam rozwijać się dynamicznie również i dziś. Ta pasja to stawianie sobie coraz bardziej ambitnych celów. To również przyjemność z prowadzenia rodzinnego biznesu oraz poczucie zobowiązania wobec tych, którzy budowali firmę przed nami.

Data aktualizacji: 2020-05-26 06:57:00